Tattoos

5. března 2015 v 12:08 | Cece
Nejstarší tetování Katy Perry je vytetovaný text Jesus, což znamená Ježíš. Je psaný na jejím levém zápěstí, který si nechala vytetovat, když jí bylo 18 let. Katy pochází z náboženské rodiny a její rodiče jsou oba evangeličtí ministři. Vyrůstala na poslouchání pouze gospelové muziky a vydala své vlastní evangeliumské album pod jejím skutečným jménem "Katy Hudson" v roce 2001. Katy má tohle tetování jako trvalá připomínka její náboženské výchovy, který bude vždy její součástí.

Katy druhé tetování je smějící jahoda na vnitřní straně jejího levého kotníku z července 2009. Má ho na památku úspěchu svého alba "One Of The Boys". Použila nafukovací jahody jako rekvizita na jevišti během jejího "Hello Katy" World Tour a ovocné motivy se objevily také v jejích kostýmech a doplňcích.

V červnu 2010 si Katy Perry a její tehdejší snoubenec Russell Brand nechali vytetovat odpovídající tetování na vnitřní straně pravého bicepsu. Je na něm napsáno Anuugacchati Pravaha a znamená to Jít s Proudem - text je napsán v Sanskrtu, což je nejstarší jazyk.

V listopadu 2011 si Katy vytetovala další tetování a to usmívající se karikaturu peppermintové sladkosti na vnitřní straně pravého kotníku. Toto peppermint tetování reprezentuje svou čokoládovou tématikou její album "Teenage Dream" California Dreams Tour. Kryt albumu "Teenage Dream" je napsaný v peppermintovém písmu. Katy má také několik jevištních oblečení v peppermintovém stylu.

Další tetování v pořadí je malý obrys lotosového květu, který si nechala vytetovat na zápěstí v lednu 2012. Katy ještě nemluvila s novináři o tomto tetování, takže neznáme jeho symboliku. Lotosové květy mají mnoho tradičních významů, včetně čistoty, krásy a nadhledu. Katy si tohle nechala udělat po rozvodu s Russellem Brandem, takže by se mohlo zdát, že tetování představuje svou nově nalezenou čistotu po jejich oddělení.

Další je rozkvetlá třešně na vnější straně pravého kotníku, kterou si nechala udělat v listopadu 2013. Třešňové květy jsou oblíbené téma v tradičním japonském umění tetování a jsou často používány pro reprezentaci pomíjivosti života. Katy ex-přítel John Mayer má podobné tetování na zápěstí.

Její poslední nalezené tetování, o němž víme, je hlava Hello Kitty na pravé straně prostředního prstu. Načasování tetování slaví významné narozeniny jak pro Katy, tak karikatury kočky. Dne 30. října 2014 se konal Hello Kitty Con - oslava 40. výročí a Katy zároveň 5 dnů před HKC oslavila své 30. narozeniny.
 


Aktuální články

Reklama