Březen 2015

World Premiere Of EPIX's 'Katy Perry: The Prismatic World' [26/3]

31. března 2015 v 18:37 | Cece |  ♕ Appearances
Objevilo se neskutečných 738 fotek z této akce. :O Jedná se o premiéru Katy filmu 'Katy Perry: The Prismatic World Tour', která se konala v Los Angeles. DVD se do prodeje dalo až o dva dny později, 28. března, který vydává EPIX (Americký televizní kanál) - jeho uživatelé si v ten den mohli Katy film zhlédnout v letadle, online či kdekoli jinde s jejich připojením. Vypadala nádherně, nemluvě o tom božím modro-fialovo-růžovém pozadí! :O ♥ Fotek přidám jenom pár. :)

PKP001~36.jpg PKP004~34.jpg PKP010.jpg PKP013.jpg PKP015.jpg

♕ Official Opening ♕

30. března 2015 v 14:12 | Cece |  ♔ Oznámení
Oznamuji vám, že jsem právě teď oficiálně otevřela tento můj druhý (nebo třetí? :D) fan blog! Jak už jste si mohli všimnout, tak jsem Cece a můžete mě znát z mého bývalého fan blogu o Belle Thorne. Po dlou letech a nějaký ten půl rok k tomu, co jsem na něj přidávala jako robot, jsem se rozhodla, že na něj skončím.. Bellu jsem chtěla více spoznat a myslím, že už to ani více nejde (dokonce si myslím, že jí znám až moc dobře O.o) + existuje ještě jeden skvělý blog o Belle, který patří Anett. Za poslední dobu jsem si strašně oblíbila Katy Perry; jak její písničky, tak její styl a chtěla bych se o ní dozvědět něco více (ne tolik, jako o Bell :D). Jsem moc ráda, že na blogu opět působím, po cca dvou týdnech pauzy a myslím, že úplně opustit blog je u mě nemožné > je pravděpodobné, že jste návrat nebo založení nového blogu čekali. :D Původně tento blog patřil Rebekah a Mystery, ale vytvořil se design a menu a tím to haslo. :D Tak doufám, že tu vydržím a že to tu budete navštěvovat! :)

Cece ♛


Wanna Be Affs?

29. března 2015 v 15:22 | Cece

Náběr Affs:
• Přezdívka na blogu
• Adresa tvého blogu
• O čem nebo o kom svůj blog vedeš?
• Splňuje tvůj blog níže uvedená pravidla?

Pravidla:
• Musíš být skutečně aktivní na svém blogu!
• Musíš mít blog starý minimálně 3 měsíce!
• Spřáteluju se jenom s fanklubovými a deníčkovými blogy!

Contacts

29. března 2015 v 14:52 | Cece

E-mail: na-parket-chicago2@seznam.cz
Skype: CeceNPCH2
Twitter: /CeceNPCH2
Ask.fm: /CeceNPCH2
Facebook: /CeceNPCH2

Website

28. března 2015 v 15:03 | Cece

[Články, které nešly nikam zařadit]

[Oznámení týkající se adminky/blogu]
[Všechny bývalé designy]

POTM
[Hlasuj pro fotku měsíce]


Katy Perry - Rozcestník

28. března 2015 v 14:48 | Cece

[Novinky a zajímavosti]

[Reklamy, trailery, písničky,..]

[Předávání cen]

[Fotky ze seriálů, filmů, písniček,..]

[Fotky, které nafotili Paparazzi]

[Fotky Katy ve volném času]
[Obálky, plakáty,..]

[Rozhovory s Katy Perry]

[Fotky s fanoušky]

[Všechna alba + písně]

[Videa zveřejněná na Instagramu]

[Aktualizované/opožděné články]
[Obálky a články v nich,..]

[Fotky od profesionálních fotografů]

[Všechny akce z koberců, zákulisí,..]

PROMOS
[Reklamní a propagační fotky]

[Seznam koncertů]

-
-Discography

5. března 2015 v 12:30 | Cece
KATY HUDSON je první album, které kdy Katy nahrála. Pod nahrávací společností Red Hill. Album obsahovalo samé křesťanské písně, na trh bylo vypuštěno 8. února 2001, ale album si nikdo nekoupil.

Tracklist:
Search Me, Trust In Me, Piercing, Last Call, Growing Pains, My Own Monster, Spit, Naturally, When Theres Nothing Left, Faith Won't Fail
ONE OF THE BOYS album se stalo průlomovým albem, kterým Katy prorazila. Tedy singlem 'I Kissed A Girl'. Album se nahrálo pod společností Capitol Records a na trh bylo vypuštěno 18. června 2008.

Tracklist:
One of the Boys, I Kissed A Girl, Waking Up in Vegas, Thinking Of You, Mannequin, Ur so Gay, Hot n Cold, If You Can Afford Me, Lost, Self Inflicted, I'm Still Breathing, Fingerprints
TEENAGE DREAM je třetí studiové album, vydané pod Capitol Records. Obsahuje hity jako Teenage Dream, California Girls a další. Na trh bylo vypuštěno 24. srpna 2010 a slavilo úspěchy. Ve čtyřech zemích se objevilo v příčkách hned jako první.

Tracklist:
Teenage Dream, Last Friday Night (T. G. I. F.), California Gurls ft. Snoop Dogg, Firework, Peacock, Circle The Drain, The One That Got Away, E.T., Who Am I Living For?, Pearl, Humminging Heartbeat, Not Like the Movies
PRISM již čtvrté studiové album Katy, též pod Capitol Records. Na trh bylo vypuštěno 21. října 2013. Též slavilo velké úspěchy, ve čtyřech zemích se objevilo v příčkách hned jako první.

Tracklist:
Roar, Legendary Lovers, Birthday, Walking On Air, Unconditionally, Dark Horse (ft. Juicy J), This Is How We Do, International Smile, Ghost, Love Me, This Moment, Double Rainbow, By The Grace Of God + Spiritual, It Takes Two, Choose Your Battles

Tattoos

5. března 2015 v 12:08 | Cece
Nejstarší tetování Katy Perry je vytetovaný text Jesus, což znamená Ježíš. Je psaný na jejím levém zápěstí, který si nechala vytetovat, když jí bylo 18 let. Katy pochází z náboženské rodiny a její rodiče jsou oba evangeličtí ministři. Vyrůstala na poslouchání pouze gospelové muziky a vydala své vlastní evangeliumské album pod jejím skutečným jménem "Katy Hudson" v roce 2001. Katy má tohle tetování jako trvalá připomínka její náboženské výchovy, který bude vždy její součástí.

Katy druhé tetování je smějící jahoda na vnitřní straně jejího levého kotníku z července 2009. Má ho na památku úspěchu svého alba "One Of The Boys". Použila nafukovací jahody jako rekvizita na jevišti během jejího "Hello Katy" World Tour a ovocné motivy se objevily také v jejích kostýmech a doplňcích.

V červnu 2010 si Katy Perry a její tehdejší snoubenec Russell Brand nechali vytetovat odpovídající tetování na vnitřní straně pravého bicepsu. Je na něm napsáno Anuugacchati Pravaha a znamená to Jít s Proudem - text je napsán v Sanskrtu, což je nejstarší jazyk.

V listopadu 2011 si Katy vytetovala další tetování a to usmívající se karikaturu peppermintové sladkosti na vnitřní straně pravého kotníku. Toto peppermint tetování reprezentuje svou čokoládovou tématikou její album "Teenage Dream" California Dreams Tour. Kryt albumu "Teenage Dream" je napsaný v peppermintovém písmu. Katy má také několik jevištních oblečení v peppermintovém stylu.

Další tetování v pořadí je malý obrys lotosového květu, který si nechala vytetovat na zápěstí v lednu 2012. Katy ještě nemluvila s novináři o tomto tetování, takže neznáme jeho symboliku. Lotosové květy mají mnoho tradičních významů, včetně čistoty, krásy a nadhledu. Katy si tohle nechala udělat po rozvodu s Russellem Brandem, takže by se mohlo zdát, že tetování představuje svou nově nalezenou čistotu po jejich oddělení.

Další je rozkvetlá třešně na vnější straně pravého kotníku, kterou si nechala udělat v listopadu 2013. Třešňové květy jsou oblíbené téma v tradičním japonském umění tetování a jsou často používány pro reprezentaci pomíjivosti života. Katy ex-přítel John Mayer má podobné tetování na zápěstí.

Její poslední nalezené tetování, o němž víme, je hlava Hello Kitty na pravé straně prostředního prstu. Načasování tetování slaví významné narozeniny jak pro Katy, tak karikatury kočky. Dne 30. října 2014 se konal Hello Kitty Con - oslava 40. výročí a Katy zároveň 5 dnů před HKC oslavila své 30. narozeniny.

Facts

5. března 2015 v 12:05 | Cece
-doplním později-

Biography

5. března 2015 v 11:47 | Cece
Katheryn Elizabeth Hudson (* 25. října 1984, Santa Barbara, Kalifornie, USA), známá pod uměleckým jménem Katy Perry, je americká zpěvačka, textařka a hudebnice. Jelikož by se Katy Hudson moc podobalo zpěvačce Cate Hudson, přejmenovala se na Katy Perry, protože Perry se jmenovala její matka za svobodna. Narodila se v Kalifornii pastorskému páru, vyrůstala na gospelové hudbě a zpívala v kostele. Od církve také dostala svoji první modrou kytaru. Do popředí se dostala díky své písni Ur So Gay z roku 2007 a později díky hitu z roku 2008 I Kissed a Girl. Další hit z alba "One of The Boys" je Hot n Cold. I Kissed a Girl a Hot n Cold byly v USA třikrát oceněny jako platinové hity. V roce 2010 vydala další album pod názvem "Teenage dream". Za největší hity z tohoto alba se považují písně Teenage Dream, Last Friday Night, California Gurls (ft. Snoop Dogg), Firework a Part of Me. Ke všem těmto písním byly natočené videoklipy. V pořadí čtvrté studiové album Katy Perry se nazývá "Prism" z roku 2013. Zatím největší hity jsou Roar, Unconditionally, Dark Horse a This Is How We Do. Jako jediné zpěvačce v historii popu se jí podařilo získat 5 hitů číslo jedna na jednom albu. To se zatím podařilo jen Michaelu Jacksonovi.